Në fundjavë janë paraparë të organizohen xhirot e radhës në ligën e juniorëve dhe në ligën e parë për të dy gjinitë.
Me 18 shtator në SHMU Tefik Çanga në Ferizaj duke filluar nga ora 10:00 është paraparë të organizohen xhirot e radhës në ligën e juniorëve për meshkuj, e pastaj nga ora 13:00 edhe për femra.
Me 19 shtator në SHMU Dardania në Pejë duke filluar nga ora 10:00 është paraparë të organizohen xhirot e radhës në ligën e parë A dhe B për meshkuj, e pastaj nga ora 13:00 edhe për ligën e parë për femra
Janë paraparë këto ndeshje:
Liga e juniorëve M 2021 | ||||
Xhiro 15 | 18.09.2021 | |||
10:00 | Kpp Lidhja e Prizrenit | vs | Kpp Gani Maloku | |
10:00 | Kpp KVPP Prizreni | vs | Kpp Istogu | |
10:00 | Kpp Maestro | vs | Kpp Priping | |
10:00 | Kpp Ahmet Hoxha MK | vs | Kpp Shkolla Prizreni | |
10:00 | Kpp SHPP Ahmet Hoxha | vs | Kpp Hasan Prishtina | |
10:00 | Kpp Vushtrria | vs | Kpp Sharri | |
Xhiro 16 | 18.09.2021 | |||
11:00 | Kpp Istogu | vs | Kpp Lidhja e Prizrenit | |
11:00 | Kpp Gani Maloku | vs | Kpp Maestro | |
11:00 | Kpp Ahmet Hoxha MK | vs | Kpp KVPP Prizreni | |
11:00 | Kpp Hasan Prishtina | vs | Kpp Priping | |
11:00 | Kpp Sharri | vs | Kpp Shkolla Prizreni | |
11:00 | Kpp Vushtrria | vs | Kpp SHPP Ahmet Hoxha | |
Xhiro 17 | 18.09.2021 | |||
12:00 | Kpp Lidhja e Prizrenit | vs | Kpp Maestro | |
12:00 | Kpp Istogu | vs | Kpp Ahmet Hoxha MK | |
12:00 | Kpp Gani Maloku | vs | Kpp Hasan Prishtina | |
12:00 | Kpp KVPP Prizreni | vs | Kpp Sharri | |
12:00 | Kpp Priping | vs | Kpp Vushtrria | |
12:00 | Kpp Shkolla Prizreni | vs | Kpp SHPP Ahmet Hoxha |
Liga e juniorëve F 2021 | |||||
Xhiro 6 | 18.09.2021 | ||||
13:00 | KVPP Prizreni | vs | Ahmet Hoxha Femrat | ||
13:00 | Peja femrat | vs | Istogu | ||
13:00 | Gani Maloku | vs | Ahmet Hoxha MK | ||
LIGA E PARË A (M) – 2021 | ||||
Xhiro 10 | 19.09.2021 | |||
10:00 | Drita Meshkujt | vs | Sharri | |
10:00 | Shkolla Ahmet Hoxha | vs | Shqiponjat e zeza | |
e lirë | vs | Gani Maloku | ||
10:00 | Shkolla | vs | Hasan Prishtina | |
Xhiro 11 | 19.09.2021 | |||
11:30 | Sharri | vs | Shkolla Ahmet Hoxha | |
11:30 | Gani Maloku | vs | Drita Meshkujt | |
11:30 | Shqiponjat e zeza | vs | Shkolla | |
Hasan Prishtina | vs | e lirë | ||
LIGA E PARË B (M) – 2021 | ||||
Xhiro 10 | 19.09.2021 | |||
10:00 | Istogu | vs | Ahmet Hoxha MK | |
10:00 | Maestro | vs | Shkolla Prizreni | |
e lirë | vs | Dukagjini | ||
10:00 | Vitia | vs | Llapusha | |
Xhiro 11 | 19.09.2021 | |||
11:30 | Ahmet Hoxha MK | vs | Maestro | |
11:30 | Dukagjini | vs | Istogu | |
11:30 | Shkolla Prizreni | vs | Vitia | |
Llapusha | vs | e lirë | ||
LIGA E PARË (F) – 2021 | |||||
Xhiro 10 | 19.09.2019 | ||||
13:00 | Istogu | vs | Artana Femrat | ||
13:00 | Shpresa | vs | Gani Maloku | ||
13:00 | e lirë | vs | Matkos pharm Dardania F | ||
Xhiro 11 | 19.09.2019 | ||||
14:00 | Gani Maloku | vs | Artana Femrat | ||
14:00 | Istogu | vs | Matkos pharm Dardania F | ||
14:00 | e lirë | vs | Shpresa | ||
Xhiro 12 | 19.09.2019 | ||||
15:00 | Matkos pharm Dardania F | vs | Artana Femrat | ||
15:00 | e lirë | vs | Gani Maloku | ||
15:00 | Shpresa | vs | Istogu |
TË GJITHË PJESËMARRËSIT OBLIGOHEN TË RESPEKTOJNË MASAT ANTICOVID
Komisioni i garave